Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Комунальний притулок для тварин

Зібрано 37 підписів з 100

Залишилось 18

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Харчування учнів 1-4 класів міста Обухова з 1 вересня 2020 року.

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 18 травня 2020

Припинити розтрату коштів міського бюджету на аферу з "пам'ятником" на центральній площі міста Обухова

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 18 березня 2020

Провести новий повторний конкурс на визначення кращого проекту пам’ятника на «Площі матері»

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 18 лютого 2020

БАТЬКИ ПРОТИ СКОРОЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ ім. В.МЕЛЬНИКА

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 11 грудня 2019

Остання відповідь

За впровадження обов'язкових допорогових закупіваель через систему електронних закупівель ПроЗорро (ProZorro)

ЛЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Р І Ш Е Н Н Я
Про внесення змін до Положення про здійснення закупівель товарів і послуг виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Обухівської міської ради у системі електронних державних закупівель ProZorro
Відповідно до статей 26, 59,73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів», з метою забезпечення максимальної ефективності використання та економії бюджетних витрат, розширення добросовісної конкуренції, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів за бюджетні кошти, впорядкування закупівель робіт і послуг, що пов’язяні з життєзабезпеченням на території міста та сіл міської ради, враховуючи рекомендації постійних комісій: з питань планування, бюджету та фінансів; з питань соціально – економічного розвитку, благоустрою, комунального господарства та управління комунальною власністю громади

ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Положення про здійснення закупівель товарів і послуг виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Обухівської міської ради у системі електронних державних закупівель ProZorro ( надалі –Положення), затвердженого рішенням Обухівської міської ради від 26.05.2016 року № 175-10-УІІ:
1.1. Пункт 2.1 статті 2 викласти у наступній редакції:
«2.1. Положення застосовується для всіх закупівель товарів і послуг виконавчими органами, комунальними закладами, установами та підприємствами Обухівської міської ради, які вони здійснюють за кошти міського бюджету міста Обухова та/або за кошти комунальних підприємств, за умови, що вартість закупівлі становить від 50 тисяч гривень та не перевищує меж встановлених Законом України “Про публічні закупівлі” та/або ч. 3 ст. 2 Закону України “Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності“.
1.2. Пункт 2.3. статті 2 доповнити пунктами 2.3.10-2.3.15 наступного змісту:
«2.3.10 . послуги із зимового утримання доріг;
2.3.11. послуги із технічного обслуговування світлофорів;
2.3.12. послуги із аварійного та термінового технічного бслуговування об’єктів міської інфраструктури( теплотрас; водоводів; бюветів; систем автоматичного поливу, тощо);
2.3.13. роботи ліквідації лісових та степових пожеж і пожеж торфовищ та
їх наслідків;
2.3.14. роботи з термінової ліквідації наслідків буреломів, сніголомів, вітровалів;».
2.3.15. роботи з проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення, що направлені на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об'єкти на землях міської ради».

2. Виконавчому комітету , іншим головним розпорядникам бюджетних коштів Обухівської міської ради, комунальним підприємствам здійснювати застосування Положення з урахуванням прийнятих змін.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, благоустрою, комунального господарства та управління комунальної власності громади.

Міський голова (підпис) О.М.Левченко