Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Камери фото-відео фіксації швидкості руху

Зібрано 0 підписів з 100

Залишилось 26

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Перейменувати стадіон "Колос" на честь загиблого Героя Панченко Олега Вікторовича

До відповіді залишилось 10

Прийнято на розгляд 31 травня 2023

Остання відповідь

Допомога тваринам в Деремезнянському притулку

КЛОЧКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Розглянувши петицію №88 від 18.05.2023 щодо фінансової підтримки притулку для безпритульних тварин у с.Деремезна Обухівського району Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області інформує про відсутність законодавчо зареєстрованого притулку на території Обухівської міської територіальної громади.

Враховуючи вищевикладене фінансування власників домашніх тварин на їх утримання не передбачено бюджетним законодавством України.

Крім того інформуємо, що у своїй діяльності щодо поводження з тваринами Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області керується виключно Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження з тваринами», Програмою з питань благоустрою на території Обухівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки на 2023 рік, Правилами тримання собак, котів і хижих тварин на території Обухівської міської ради затверджених рішенням сесії Обухівської міської ради Київської області №872-65-VI від
21.05.2015 року.

3 метою оптимізації кількості безпритульних тварин виключно гуманними методами, покращення санітарно-екологічної та епізоотичної ситуації в громаді, Виконавчим комітетом спільно з громадськими організаціями, волонтерами, управлінням ветеринарної медицини в Обухівському районі, виконавцем послуг з управління багатоквартирними будинками регулярно проводяться роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста відповідно до вимог чинного законодавства України, а саме: стерилізація безпритульних тварин.

Крім того, на території міста проводиться розʼяснювальна робота щодо правил поводження з безпритульними тваринами. Зокрема, надаються розʼяснення щодо неприпустимості підгодовування собак на території дитячих ігрових майданчиків та прибудинкових територіях житлових будинків. Також злійснюється інформування громади щодо відповідальності тих людей, хто підгодовує собак, а також за поведінку тварин, якими вони опікуються.

Слід зазначити, що у 2022 році за кошти міського бюджету простерилізовано 326 безпритульних тварин на суму 385 000 грн.

У 2023 році Програмою з питань благоустрою передбачено кошти у сумі 480 000 грн. на Послуги з проведення робіт з регулювання чисельності безпритульних тварин (стерилізація).