Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Винести на розгляд Первомайської міської ради питання щодо скасування тарифу на водопостачання та водовідведення

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 28 лютого 2024

Остання відповідь

Петиція про врегулювання кількості безпритульних собак виключно гуманними методами в м. Первомайськ

ДЕМЧЕНКО ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

Шановна Анно Леонідівно!

Виконавчий комітет Первомайської міської ради розглянув Вашу електронну петицію, щодо врегулювання кількості безпритульних собак виключно гуманними методами в м. Первомайськ та висловлює Вам вдячність за проявлену активність у вирішенні проблемних питань нашого міста. Співпраця з такими активними громадянами дає плідні результати та є корисною у прийнятті відповідних рішень. Ваші пропозиції є цінними та мають велике значення і співпадають з цілями та завданнями міської ради, про що свідчить, їх врахування при розробці проєктів рішень міської ради, а саме:
1. На виконання законодавства сфери поводження з тваринами було розроблено проєкт рішення міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин Первомайської міської територіальної громади» (далі – проєкт рішення) який надіслано до Державної регуляторної служби України (лист виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області від 08.04.2021 року № 2765/03.01-18). Після проведеного аналізу проєкту рішення та отримання експертного висновку та врегулювання всіх питань проєкт рішення буде винесено на розгляд чергової сесії Первомайської міської ради.
2. З метою систематизації завдань та заходів, їх узгодження за строками та ресурсним забезпеченням, спрямованих на розв’язання актуальної проблеми - регулювання чисельності безпритульних тварин ,- розроблено проєкт рішення міської ради «Про затвердження Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Первомайської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», який планується винести на розгляд чергової сесії у червні 2021 року.

Міський голова Олег ДЕМЧЕНКО