Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Продовжити трудові відносини з нинішнім керівником КП «Комбінат комунальних підприємств» Олегом Стогнієм на 2019 рік

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 1 листопада 2018

Остання відповідь

Перейменувати бульвар Московський на бульвар Героїв Роменщини у місті Ромни

СТОГНІЙ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ

Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Роменській міській раді, затвердженого рішенням Роменської міської ради від 27.11.2015, Роменською міською радою 26.05.2021 розглянуто розміщену в Єдиній системі електронних петицій електронну петицію «Перейменувати бульвар Московський на бульвар Героїв Роменщини у місті Ромни», яка набрала необхідну кількість підписів на підтримку.
Міською радою прийнято рішення підтримати цю електронну петицію в частині необхідності перейменування бульвару Московського та присвоєння одній із вулиць міста назви «Героїв Роменщини» (додається).
Питання про перейменування бульвару Московський на бульвар Героїв Роменщини вже неодноразово розглядалося на засіданнях комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, бульварів міста, присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій при Виконавчому комітеті Роменської міської ради. Прийняте рішення про необхідність перейменування всіх об’єктів топоніміки громади, назви яких пов’язані з країною-агресором, та визначено відповідний перелік, до якого включено й бульвар Московський.
Варто зазначити, що в ході обговорення члени комісії дійшли спільної думки про необхідність присвоєння одній з центральних вулиць міста назви «Героїв Роменщини».
Рішення про перейменування тих чи інших об’єктів топоніміки громади, назви яких пов’язані з країною-агресором, буде виноситися на розгляд міської ради після широкого вивчення думки громадськості, в т.ч. безпосередніх мешканців цих вулиць, бульварів тощо.
На офіційному вебсайті Роменської міської ради 04.05.2022 було розміщено оголошення-запрошення до складу робочої групи з формування пропозицій щодо нових назв об’єктів топоніміки громади.