Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Про відновлення роботи відділення Національної поліції в м. Ржищев та ОТГ.

ЧОРНЕНЬКА КРІСТІНА ІВАНІВНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Щодо відновлення роботи відділку поліції в м.Ржищів
Відповідь на ЕП/1-2021 (вх.№ С.189.5)" Щодо відновлення роботи відділку поліції в м.Ржищів"

Виконавчим комітетом Ржищівської міської ради Київської області розглянуто електронну петицію щодо відновлення роботи відділку поліції в м.Ржищів.
Повідомляємо, що відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Керівництво громади та депутатський корпус стурбовані проблемою відсутності у м. Ржищів повноцінного відділення поліції. В межах чинного законодавства виконавчим комітетом Ржищівської міської ради Київської області неодноразово піднімалось питання щодо недопущення закриття відділення, відновлення його роботи та пошук інших можливих варіантів роботи Національної поліції в м. Ржищів та селах Ржищівської ОТГ. Були направлені звернення до керівників поліції різних рівнів, зокрема, лист начальнику ГУ НП в Київській області Ценову Д.М. від 12.09.2018 року № 02-14-/221, лист Голові національної поліції України Клименку І.В. від 26.06.2020 року № 8-Р від депутата Київської облради Кузьменка Р.О., лист Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України №К-1112/12/4/03-2020 та інші, проходили персональні зустрічі з керівництвом поліції області та України в 2019 та 2020 році.
Лише в цьому році з даного питання надіслано кілька листів від імені депутатів Ржищівської міської ради, зокрема, лист від депутата міської ради Подгорного М.Ф., на який отримано відповідь від 26.01.2021 року № 903/109/20/01 від начальника управління превентивної діяльності головного управління національної поліції в Київській області Б.Беруса, звернення депутатів Дідиченка В.В. та Подгорного М.Ф. до головного управління національної поліції в Київській області, на який отримано відповідь №649/109/01/12,2021 від начальника управління А.Нєбитова.
У липні 2020 року, на запрошення керівництва міста, у Ржищівському міському будинку культури відбулась відкрита зустріч жителів міста з начальником головного управління поліції у Київській області. Міською владою вживаються всі необхідні заходи щодо відновлення поліції.
Громада постійно інформується про роботу міськвиконкому та ради з усіх питань, в тому числі і щодо відділення поліції. Були неодноразові публікації на сторінках соціальних мереж та на офіційному сайті громади.
Щодо висвітлення інформації у газеті «Ржищівський вінок» повідомляємо, що дане видання не відноситься до комунальної власності, і публікація тих чи інших новин та інформації відбувається на розсуд колективу газети та у відповідності до редакційної політики видання. У тому випадку, якщо редакція газети зацікавиться цим питанням, ми готові надати будь-яку наявну у нас інформацію щодо даного питання.
Для розуміння позиції національної поліції України з питання відділення поліції у Ржищеві додаємо копію останнього листа–відповіді на звернення депутатів Ржищівської міської ради.


Міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА