Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Облаштування міського парку на набережній біля стадіону в смт. Смоліне

МАЗУРА МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Смолінська селищна рада високо цінує прагнення мешканців щодо розбудови інфраструктури селища. Вдячні за те, що ці прагнення Ви реалізовуєте шляхом електронної петиції, що стало можливим у Смолінській ОТГ після приєднання Смолінської селищної ради до веб-сайту Єдиної системи місцевих електронних петицій http://e-dem.in.ua
З приводу питань, які Ви підіймаєте у своєму зверненні повідомляємо, що цілком їх підтримуємо і хочемо втілити їх у життя. Але зробити це потрібно правильно і таким чином, щоб були враховані практичні та естетичні потреби громадян. Для цього, на нашу думку, потрібно створити умови широкої участі громадськості у проектуванні варіантів (ескізів) парку. Ми вважаємо, що ініціатор електронної петиції повинен оголосити конкурс ескізів майбутнього парку, відібрати у конкурсну комісію фахових членів та обрати ескіз, оприлюднити його та у разі схвалення населенням передати селищній раді на виготовлення проекту, кошторису тощо.
Зі свого боку повідомляємо, що Смолінська селищна рада буде ставити питання при затвердження бюджету Смолінської ОТГ на 2020 рік про виділення коштів на проектування та початок будівництва парку.
Селищний голова Мазура М.М.