Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Про створення програми розвитку дитячого та юнацького футболу в Сновській ОТГ на 2020 - 2025 р.р.

МЕДВЕДЬОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Шановний Олександре Олександровичу!
На офіційному сайті Сновської міської ради була зареєстрована і підтримана в установленому порядку подана жителями Сновської ОТГ електронна петиція «Про створення програми розвитку дитячого та юнацького футболу в Сновській ОТГ на 2020 – 2025 р.р.».
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11,03.2020 №1/9-154 щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти, листа Управління освіти і науки Чернігівської ОДА від 12.03.20220 №116, де зазначено:
1.1 Тимчасово, починаючи з 12.03.2020 призупинити освітній процес у закладах освіти всіх типів в термін до 03.04.2020. Згідно Наказу Управління освіти і науки Чернігівської ОДА №133 від 30.03.2020 термін «до 03.04.2020» замінено цифрами «до 24.04.2020»
1.2 На період тимчасового призупинення освітнього процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів.
Зокрема, на сьогодні бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади не є самодостатнім. Забезпеченість асигнуваннями при затвердженні бюджету на заробітну плату з нарахуваннями та на оплату енергоносіїв складає лише 10 місяців. Також, у зв’язку з недостатністю коштів, що виділяються державою у вигляді медичної субвенції та додаткової дотації, кожного місяця виникає потреба у виділенні додаткових коштів з бюджету громади на оплату праці медичних працівників та на утримання навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Теперішня фінансова ситуація ускладнюється необхідністю вирішення питань, пов’язаних з долученням закладів охорони здоров’я до програми медичних гарантій з 01.04.2020 року (проведення реформи вторинної ланки медичної допомоги). Безумовно, додаткове навантаження на місцевий бюджет принесе ще й фінансування протиепідеміологічних заходів з запобігання поширенню на території Сновської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID – 19. Спрогнозувати, які фінансові наслідки принесе протистояння з короновірусом на даний час неможливо.
На даний час з метою:
- підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту;
- сприяння фізичному і духовному розвитку молоді, формування у свідомості основ здорового способу життя та патріотизму;
- створення умов для задоволення потреб кожного громадянина у фізичному розвитку, зміцненні здоров’я засобами фізичної культури і спорту;
- розвитку фізичного руху в громаді;
діє програма «Розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки» затверджена рішенням Сновської міської ради від 10 лютого 2017 р. № 35-2/VІІІ.
Керуючись принципами доцільності та пріоритетності, поки не доречно ставити на порядок денний розгляд питання щодо прийняття окремої програми розвитку дитячого та юнацького футболу в поточному році.
Зважаючи на викладене, пропонуємо повернутися до вказаного питання у 2021 році.