Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Прибрати автомобільні покришки за газонів і клумб міста

Однією з ознак відсталості та занедбаності наших міст є велика кількість автомобільних покришок, які “прикрашають” газони і клумби. В них садять дерева та квіти, з них роблять потворних лебедів та чебурашок. На жаль, Суми не є виключенням, в кожному дворі на газонах є покришки. Вони також використовуються на ігрових майданчиках в дитячих садках та школах. Навіть у міському парку є різні страшні композиції з покришок.

Між тим, крім того, що це є жахливим несмаком і візуальним засміченням міського середовища, у складі гуми автомобільних покришок міститься близько 100 дуже шкідливих речовин, які при розкладі виділяються в повітря. Є наукові дослідження, які стверджують, що в гумовому пилу міститься набагато більше канцерогенних речовин, ніж, наприклад, у вихлопних газах автомобілів.

Пропонується:

1. Доручити комунальним службам прибрати автомобільні покришки з території міста Суми (з усіх вулиць, дворів багатоквартирних будинків, територій комунальних підприємств і т.д.) та здати їх на утилізацію.

2. Заборонити всім організаціям, що підпорядковані місткій владі, використовувати автомобільні покришки для оформлення територій, закріплених за ними.

Давайте зробимо наше місто сучаснішим і чистішим!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 1 жовтня петицію підписали 81 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мi Андрiй Анатолiйович

Дата створення:

12 березня 2021 р.