Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Відмінити пільговий проїзд пенсіонерів у громадському транспорті в часи пік

На даний час у громадському комунальному транспорті м.Суми, мова йде про тролейбуси та автобуси, існує обмеження щодо кількості пасажирів. Вересень місяць, діти пішли до школи. Зранку о 7:30 неможливо сісти в тролейбус, бо місця зайняті пенсіонерами, які їздять безкоштовно за посвідченнями. І більшість з них їде на роботу! Тому я не вбачаю нічого поганого в тому, що людина заплатить за проїзд.
Я пропоную відмінити пільговий проїзд пенсіонерів у часи пік в громадському комунальному транспорті : з 7:00 до 9:00 там з 16:00 до 19:00.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції «Відмінити пільговий проїзд пенсіонерів у громадському транспорті в часи пік» повідомляємо наступне.
З метою всебічного розгляду електронної петиції відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міської ради підготовлено проєкт рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради «Відмінити пільговий проїзд пенсіонерів у громадському транспорті в часи пік». Про час та місце розгляду проєкту рішення Вас буде повідомлено додатково.

***
19.11.2021 Виконавчий комітет Сумської міської ради прийняв рішення №719 "Про розгляд електронної петиції Фоменко Ю.М. "Відмінити пільговий проїзд пенсіонерів у громадському транспорті в часи пік" (додається).
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 271 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Фоменко Юлія Миколаївна

Початок збору підписів:

10 вересня 2021 р.

Відповідь дана:

27 жовтня 2021 р.