Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Ремонт у 2022 році частини дороги по вул.Інтернаціоналістів (від повороту з вул.М.Лушпи на вул. Інтернаціоналістів в сторону р.Псел)

Вже не перший рік в м.Суми в районі вул.Інтернайціоналістів існує невирішена проблема. Частина дороги від повороту з вул.М.Лушпи на вул. Інтернаціоналістів в сторону р.Псел знаходиться в жахливому аварійному стані. Зазначена ділянка дороги має вкрай суттєві пошкодження: ями, вибоїни, бугри, відсутність асфальту та належного дорожнього покриття, та інші. Користуватися повноцінно нею неможливо. Такий стан дороги, неодноразово приводив до чисельних фактів пошкодження автомобілів які там проїжджали та травматизму людей.
В період 2019-2021 років мешканці прилеглих будинків зверталися до різних комунальних служб і органів та депутатів Сумської міської ради з відповідними зверненнями, щодо вирішення питання ремонту зазначеної ділянки дороги. Але жодні громадські ініціативи, до теперішнього часу, так і не були підтримані і дорога продовжує й далі руйнуватися.
Більш того в період таїння снігу, сильних злив та дощів, цю ділянку заливає водою площею десятків метрів, яка стоїть і не сходить довгий час. Це свідчить про те що система зливів не функціонує належним чином.
На підставі зазначеного, ВИМАГАЄМО у Керівництва міста Суми та депутатів Сумської міської ради прийняти відповідні рішення , що до ремонту в 2022 році цієї аварійної ділянки дороги включаючи ремонт систем зливу.

Заздалегідь вдячні!
З повагою!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 26 червня петицію підписали 177 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Окунь Сергій Васильович

Дата створення:

14 лютого 2022 р.