Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Ремонт пішохідної доріжки в парку "Топільче"(біля дитячих атракціонів)

Прошу звернути увагу на пішохідну доріжку біля дитячих атракціонів від "Карнавалу" вздовж "Дитячної залізниці". Дана діялнка перебуває в незадовільному стані, асфальтне покриття місцями повністю зруйноване, що несе небезпеку мешканцям та гостям міста, також діткам, які ходять на атракціони. В будні дні мешканці масиву "Дружба" ходять даною дорогою на роботу чи до школи і в будь який момент можуть травмуватися. В темну пору доби на даній ділянці відсутнє освітлення, що робить прохід ще небезпечнішим. Тому прошу відремонтувати доріжку та встановити освітлення.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На петицію «Ремонт пішохідної доріжки в парку "Топільче" (біля
дитячих атракціонів)», яка станом на 28 жовтня 2021 року не набрала
необхідної кількості голосів, повідомляємо, що дане питання можливо буде розглянуто при формуванні переліку робіт поточного характеру на наступний бюджетний рік.

Міський голова С.В. Надал
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 листопада петицію підписали 22 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Луб'янський Олександр Володимирович

Дата створення:

2 вересня 2021 р.