Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Дизайн-код м. Тернопіль

НАДАЛ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», враховуючи лист управління цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ Тернопільської міської ради щодо розгляду електронної петиції «Дизайн-код м. Тернопіль», відповідно додатку 8 до рішення міської ради від 05.04.2019 року №7/33/8 «Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Тернопільській міській раді та її виконавчим органам», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Підтримати петицію «Дизайн-код м. Тернопіль» врахувавши пропозицію щодо візуального впорядкування та формування естетики зовнішнього вигляду міста згідно чинного законодавства.

2. Управлінню містобудування, архітектури та кадастру до 01.11.2022 внести відповідні зміни у рішення виконавчого комітету міської ради від 01.07.2015 №541 «Про затвердження зразків зовнішніх рекламних засобів в м. Тернополі».

Міський голова С.В.Надал

****
Виконавчим комітетом затверджено загальні вимоги та обмеження щодо розміщення вивісок на території Тернопільської громади.

Міський голова С.В. Надал