Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Памʼятник захисникам Маріуполя

Створення памʼятника захисникам Маріуполя на основі знесеного паʼятника Пушкіну по вулиці Чорновола.
З початку Україно-московської війни захисники Маріуполя героїчно стримують окупанта, та не дають навіть найменшої спроби зайти у місто.
Президент Зеленський відзначив Маріуполь почесним званням "місто-герой". Тернопіль може також зробити свій внесок, тому я пропоную звести памʼятник або меморіальну дошку захисникам та тим, хто ввіддав життя обороняючи Маріуполь.
Маріуполь - це Україна!
Слава Україні!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до дод. 8 рішення міської ради №7/33/8 від 05.04.2019 року «Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Тернопільській міській раді та її виконавчим органам» петиція, що надійшла на адресу Тернопільської міської ради 10.04.2022 розглянута, опрацьована та взята до уваги для прийняття остаточного рішення.

Згідно інформації від 11.05.202 відділу цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ, петиція «Памʼятник захисникам Маріуполя на місці пам'ятника Пушкіну» у термін, визначений законодавством, не набрала відповідної кількості голосів (40 з 300 необхідних).

Додатково зазначаємо, що Тернопільська міська рада пропозиції та ініціативи про вшанування видатних українських діячів та Героїв України шляхом встановлення пам’ятників, меморіальних знаків, найменувань вулиць всіляко підтримує.

Міський голова С.В.Надал
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 16 квітня петицію підписали 40 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Головачук Володимир Богданович

Дата створення:

10 квітня 2022 р.