Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 332 громади!

Пам'ятник Захисникам України має бути в центрі міста!

Просимо на місці пам'ятника Пушкіну поставити пам'ятник захисникам України. Такий пам'ятник повинен стояти саме в Центрі і саме на цьому місці, щоб усі тернополяни та гості міста бачили і пам'ятали їхній великий подвиг. Саме завдяки захисникам та їхній самопожертві ще існує Україна і існуємо ми! Це прояв нашої свідомої української позиції!
Також просимо не йти на поступки провокативним пропозиціям і навіть тимчасово не ставити пам'ятник казковому персонажу Йоді, бо з огляду на теперішню ситуацію в країні це виглядає як це зневага до усіх містян і захисників, які в вогні війни боронять нашу державу. Подібні безглузді речі не мають права стояти на таких почесних місцях!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до дод. 8 рішення міської ради №7/33/8 від 05.04.2019 року «Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Тернопільській міській раді та її виконавчим органам» петиція, що надійшла на адресу Тернопільської міської ради 17.04.2022 розглянута, опрацьована та взята до уваги для прийняття остаточного рішення.

Згідно інформації від 18.05.202 відділу цифрової трансформації та
комунікацій зі ЗМІ, петиція «Памʼятник Захисникам України має бути в центрі міста» у термін, визначений законодавством, не набрала відповідної кількості голосів (78 з 300 необхідних).

Додатково зазначаємо, що Тернопільська міська рада пропозиції та
ініціативи про вшанування видатних українських діячів та Героїв України шляхом встановлення пам’ятників, меморіальних знаків, найменувань вулиць всіляко підтримує.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 грудня петицію підписали 78 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сінельнікова Наталія Олександрівна

Дата створення:

17 квітня 2022 р.