Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Не обмежувати асортимент магазинів Watsons

Зібрано 21 підписів з 100

Залишилось 11

Відновлення нормального руху маршрутного таксі за рейсом Смородине-Вокзал

Зібрано 14 підписів з 100

Залишилось 48

Створення велосипедних доріжок в м.Тростянець (Тростянецька ОТГ, Сумська обл.)

Зібрано 14 підписів з 100

Залишилось 87

Останні, що прийняті на розгляд

Усі прийняті на розгляд
Очистити ставки на території Дендропарку Нескучне

До відповіді залишилось 0

Прийнято на розгляд 1 червня 2020

Остання відповідь

Дитяче відділення Тростянецької лікарні не можна закривати!

Шановний Олександре Володимировичу!

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Конституції України та пунктів 18, 19 Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Тростянецькій міській раді, затвердженого рішенням 59 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 22.10.2015 року №337, повідомляємо Вам про те, що петицію «Дитяче відділення Тростянецької лікарні не можна закривати», 03.02.2020 року Тростянецькою міською радою прийнято до розгляду, а профільними відділами надано інформацію, яка належить до їхньої компетенції (копії доповідних додаються).

Викладена в петиції інформація щодо закриття дитячого відділення не відповідає дійсності, а відповідно є такою, що не має потреби подальшого розгляду на сесії міської ради, оскільки відповідно до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 595 від 24.12.2019 року «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», затверджено кошти на утримання КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради. При плануванні видатків на утримання КНП «Тростянецька міська лікарня» в першу чергу було враховано структуру та чисельність працівників КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР зі змінами, які затверджено рішенням 28 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 545 від 18.12.2019 року. Даною структурою передбачено 18 лікувальних відділень та кабінетів, в тому числі і педіатричне відділення та 8 допоміжних структурних підрозділів.
Жодних пропозицій щодо скорочення штатної чисельності працівників та/або закриття відділень лікарні, впродовж січня-лютого 2020 року до Засновника - Тростянецької міської ради не надходило.

Генеральним директором КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР та Тростянецьким міським головою в ЗМІ, а саме: на «ТРК «Тростянець» та в обласному щотижневику «Круглий двір» надавалась об'єктивна інформація щодо подальшого функціонування дитячого відділення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.

Звертаємо Вашу увагу на тому, що перш ніж створювати електронну петицію та поширювати серед населення недостовірну інформацію, Ви маєте гарантоване законом право звернутися до відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування для отримання достовірної інформації з першоджерела.

Засіб масової інформації, на статтю якого Ви спираєтесь в електронній петиції, як на першоджерело інформації, містить недостовірні відомості щодо процесів та роботи КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР.

Беручи до уваги вищевикладене, відсутні будь-які об’єктивні підстави для розгляду на пленарному засіданні Тростянецької міської ради питання піднятого Вами в електронній петиції.