Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Продовжити маршрут тролейбусу 15А до Хутора Шевченка

У мікрорайоні Хутір Шевченка проживає приблизно 2 500 вінничан та вінничанок. Але цьому поселенню дуже не повезло географічно - тупікове розташування. Через це цивілізація сюди не дійшла. Тут навіть немає жодної аптеки. Громадський транспорт ходить погано. Врятувати ситуацію міг би маршрут тролейбусу 15А, який проїжджає вулицю Липовецьку у напрямку ВПЗ. Цей тролейбус може легко заїжджати по дорозі на ВПЗ та назад звідти у напрямку муніципального ринку на вулицю Гонти та розвертатися на кінцевій зупинці Хутора Шевченка. Довжина всього маршруту туди-назад: 3 км. Це зовсім небагато та додасть до маршруту тролейбуса зайвих хвилин 10-15, але у мешканців Хутора Шевченка з'явиться змога їздити у мікрорайон ВПЗ, центр міста та до Вишенки.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо внесення змін до схеми руху тролейбусів маршруту №15А «Вишенька – Муніципальний ринок – ВПЗ» шляхом забезпечення заїзду тролейбусів по вул. Гонти до мікрорайону «Хутір Шевченка» опрацьовано.
За результатами опрацювання інформую.
На сьогоднішній день транспортне обслуговування мешканців мікрорайону «Хутір Шевченка» забезпечується 1 автобусом великої вмістимості автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху
№20 «Меморіал Визволення – Хутір Шевченка» та 2 автобусами середньої вмістимості автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №9А «Залізничний вокзал – Хутір Шевченка».
Графіки руху автобусів розроблено на основі наявного пасажиропотоку, побажань мешканців мікрорайону «Хутір Шевченка» та ефективності використання рухомого складу.
Так, в жовтні поточного року, з метою покращення якості транспортного обслуговування мешканців даного мікрорайону, було узгоджено і відкориговано графіки руху автобусів маршрутів №9А і №20. Також було збільшено кількість рейсів автобуса по маршруту №20 у вихідні дні, запроваджено додатковий ранковий рейс автобуса маршруту №9А з «Хутора Шевченка» в напрямку залізничного вокзалу о 06:00 год., змінено час останнього рейсу автобуса маршруту №9А від залізничного вокзалу в напрямку «Хутора Шевченка» з
20:30 год. на 20:45 год.
Разом з тим повідомляю, що технічними спеціалістами КП «Вінницька транспортна компанія» опрацьовано Вашу пропозицію щодо зміни схеми руху тролейбусів маршруту №15А «Вишенька – Муніципальний ринок – ВПЗ».
За результатами опрацювання встановлено, що великогабаритні тролейбуси «VinLine» з автономним ходом можуть рухатися лише по дорогах якими курсує автобус автобусного маршруту №20, тобто від вул. Липовецької
по вул. Гонти, вул. Кальницькій, вул. Чернігівській, вул. Марка Вовчка,
вул. Гонти до вул. Липовецької.
Зазначена ділянка має протяжність 4 км. В такому випадку тролейбусний маршрут №15А матиме загальну довжину 34,7 км, з них 13,5 км необхідно буде долати на автономному ходу, що складає майже 40% від загальної протяжності маршруту та є нерекомендованим режимом роботи тролейбуса для забезпечення довготривалої експлуатації акумуляторної батареї.
Враховуючи вищевикладене, внесення змін до схеми руху тролейбусів маршруту №15А «Вишенька – Муніципальний ринок – ВПЗ» шляхом забезпечення заїзду тролейбусів по вул. Гонти до мікрорайону «Хутір Шевченка» не планується.
Водночас повідомляю, що питання запровадження тролейбусного руху
до мікрорайону «Хутір Шевченка» розглядатиметься в майбутньому, після завершення робіт по реконструкції вул. Батозької.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 354 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Боднар Владислав Вячеславович

Початок збору підписів:

15 листопада 2022 р.

Відповідь дана:

12 грудня 2022 р.