Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Детям Волновахи нужна в их инициативе помощь по защите прав детей.

Я руководитель ДОДГО "Правозахисна Спілка "Допоможемо Дітям" Кожушко Николай Николаевич в рамках мониторингу защиты прав детей в рамках всеукраинской гуманитарной акции акции "Дети Днепропетровщины детям Донбасса" 25.09.2018 посетил Ваш город Волноваху http://www.volnovrda.gov.ua/novyny/1598-sotsialnij-zakhist-ditej ,связи с инициативой детей и родителей Волновахи прошу Вас сделать для наших детей Украины: 1.Создать скейт парк развлечения, 2 Очистить 3 пруда местных рек,3.Построить развлекательный комплекст с кинотеатром и другими видами отдыха.4 Построить мини стадион для детей,5.Создать для детей бесплатные спортивные и танцевальные кружки в городе.6 .Оформить светофоры возле школ и освещения улиц города.7 Создать детского омбудсмена.8 построить детский каток для детей .9.Построить водно спортивный басейн.В рамках ЗУ"об охране детства" и Медународной конвенции ООН"О правах ребёнка" прошу Вас уважаемые жители Волновахи Донецкой области поддержать и подписать эту петицию.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Протокол
спільного засідання постійної комісії з питань планування фінансів та бюджету, постійної комісії з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту, постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку території
Волноваської міської ради

від 23 жовтня 2018 року м. Волноваха

Постійна комісія з питань планування фінансів та бюджету: голова комісії - Обідченко О.Ф.; члени комісії - Романовська І.Л., Попов О.П., Семенютіна Т.І.
Постійна комісія з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту: голова комісії – Алфьорова Н.А.; члени комісії – Четверіков С.С., Карпачов Р.О..
Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку території: голова комісії – Попков О.М., члени комісії – Алтухов Є.С..
Присутні:
Ісміханов І.С. – заступник міського голови;
Гукай Т.Є. – секретар ради;
Екзархо Н.Г. – начальник відділу архітектури та землевпорядкування міської ради;
Близнюк О.В. – провідний спеціаліст юридичного відділу;
Тимошенко Т.Г. - начальник відділу обліку та звітності міської ради;
Кобзар Д.П. – начальник відділу ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення;
Запрошені: Тараш Л.Є.
Відсутні: Автор петиції – Кожушко М.М.

Порядок денний:

1. Розгляд електронної петиції (мовою оригіналу) «Детям Волновахи нужна в их инициативе помощь по защите прав детей».

Виступили:

1. Ісміханов І.С. – довів до відома присутніх, що до міської ради надійшла електронна петиція, в якій керівник ДОДГО «Правозахисна Спілка «Допоможемо Дітям» Кожушко М.М. просить для наших дітей України збудувати в м. Волноваха розважальний скейт-парк, розважальний комплекс з кінотеатром та іншими видами відпочинку, міні-стадіон для дітей, дитячий каток, водно-спортивний басейн, очистити 3 водойми , створити для дітей безкоштовні спортивні та танцювальні кружки, оформити світлофори біля шкіл та освітлення вулиць міста, створити дитячого омбудсмена. Автор петиції був запрошений на засідання по її розгляду, але, з невідомих причин, на засідання не з’явився.

2. Екзархо Н.Г. – доповіла, що на території міста Волноваха працюють декілька культурних центрів для дітей та молоді, в яких відкрито безліч дитячих гуртків та секцій, поділених по віковим та творчим інтересам. На території майже кожної школи міста збудовані міні-футбольні поля, встановлені тренажерні майданчики, доступ до яких вільний для всіх бажаючих. Також спортивно-тренажерні майданчики встановлені на прибудинкових територіях, у скверах та парках міста, тому діти забезпечені місцями для занять спортом. Будівництво басейну, катку та розважального комплексу з кінотеатром є мрією не лише дітей міста, а й багатьох дорослих, але у місцевому бюджеті не вистачить коштів на розробку та реалізацію такого масштабного проекту. Для цього необхідно залучення багатомільйонних інвестицій, що на теперішній час є дуже складною задачею. Так приблизна вартість будівництва басейну складає 40 млн.грн., а ПКД – 1,3 млн.грн..

3. Кобзар Д.П. – довів до відома присутніх, що встановлення світлофорів здійснюється на підставі проекту організації дорожнього руху, узгодженого відповідними уповноваженими органами. На даний час проект організації дорожнього руху розробляється по вул. Центральна в м. Волноваха, у разі, якщо у проекті буде передбачено встановлення світлофорів, міська рада їх встановить. Що стосується вуличного освітлення, то протягом трьох останніх років міською радою ведеться робота по поступовій реалізації проектів по зовнішньому освітленню вулиць міста Волноваха із встановленням енергозберігаючих ліхтарів. На даний час вже модернізоване вуличне освітлення північної, центральної та східної частини міста. Роботи продовжуються.

4. Тимошенко Т.Г. – пояснила, що у міському бюджеті на 2018 рік не передбачено витрат на вищевказані види робіт, та і взагалі у бюджеті міста не вистачить коштів на реалізацію всіх пунктів, викладених у петиції.

5. Близнюк О.В. – доповіла, що відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень міської ради не входить повноваження щодо утворення дитячого омбудсмена.

6. Обідченко О.Ф. – висловив пропозицію щодо очищення водойм на території міста та влаштування зони відпочинку на прибережній смузі.

7. Ісміханов І.С. – пояснив, що для очищення водойм необхідно виготовлення відповідного проекту з отриманням висновку екологічної інспекції щодо можливості проведення очищувальних робіт. Для влаштування зони відпочинку біля водойми необхідно реалізувати заходи щодо забезпечення безпеки на воді (організувати рятувальну станцію з працівниками, тощо).

8. Обідченко О.Ф. – запропонував всі питання, викладені у петиції повторно розглянути після створення об’єднаної територіальної громади, так як можливо у майбутньому збільшення надходжень до міського бюджету.

Вислухавши доводи присутніх, порадившись на місці, члени постійних комісій
вирішили:

1. Не виносити на розгляд сесії міської ради питання, порушені у електронній петиції (мовою оригіналу) «Детям Волновахи нужна в их инициативе помощь по защите прав детей» у зв’язку з відсутністю достатньої кількості коштів у місцевому бюджеті на її реалізацію.

Голосували: за – 8
проти – 0
утрималися - 1


Голови комісій _______________ Обідченко О.Ф.
_______________ Алфьорова Н.А.
_______________ Попков О.М.Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КОЖУШКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Початок збору підписів:

2 жовтня 2018 р.

Відповідь дана:

29 жовтня 2018 р.