Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Перенесення вантажного відділення № 1 Нової Пошти з МІЗу

НОВАЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Новак Ларисі Вікторівні

Виконавчий комітет Южненської міської ради повідомляє, що Ваша електронна петиція щодо розташування вантажного відділення ТОВ «Нова Пошта» у житловій зоні мікрорайону індивідуальної забудови міста Южного, була розглянута на черговому засіданні Южненської міської ради 20.08.2020 р.
Було прийнято наступне рішення:
1. Прийняти до розгляду електронну петицію щодо перенесення відділення №1 ТОВ «Нова пошта» з території МІЗ м.Южного.
2. Юридичному відділу виконавчого комітету Южненської міської ради (Денов Г.В.) звернутися до Головного санітарного лікаря Одеської області з проханням вжити заходи щодо припинення порушення санітарного законодавства шляхом обмеження, тимчасової заборони чи припинення діяльності відділення №1 ТОВ «Нова пошта», розташованого за адресою: м.Южне, вул. Центральна, 14, МІЗ, у зв’язку з невідповідністю даної діяльності вимогам санітарних норм, а в разі наявності правових підстав – притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності та застосувати фінансові санкції за порушення санітарного законодавства.
3. Фонду комунального майна ЮМР (Пітусь Н.В.), управлінню архітектури та містобудування ЮМР (Оришака С.М.) та юридичному відділу виконавчого комітету Южненської міської ради (Денов Г.В.) вжити передбачені законом дії (заходи) щодо усунення порушень земельного законодавства, законодавства з благоустрою та державних будівельних норм, в тому числі щодо введення будівель до експлуатації збоку громадянина Волкова Олексія Володимировича, в мікрорайоні індивідуальної забудови.

Про остаточне вирішення даного питання Вас буде повідомлено додатково.


Відділ з питань внутрішньої
політики та зв"язків з
громадськістю ЮМР
В.Л.Клімова